سومین وبینار تخصصی انجمن علمی آموزشی شاخه نقده

در امتداد سلسله نشستهای وبیناری انجمن علمی آموزشی استان آذربایجان غربی شاخه نقده، آقای نعیمی رابط انجمن علمی شهرستان نقده با همراهی و مشارکت معاونت آموزش ابتدایی و کارشناس تکنولوژی آموزشی اداره در روز پنج شنبه مورخه 99/6/13 اقدام به برگزاری وبینار تخصصی با موضوع ( تبیین و تشریح اهم فعالیت های انجمن علمی آموزشی برای اعضای جدید ) نمودند که این وبینار به حضور دکتر رزم آرا( رئیس انجمن علمی آموزشی معلمان ابتدایی استان آذربایجان غربی و دکتر عظیمی دبیر انجمن علمی آموزشی استان ، مزین گشته بود.

این نشست که با حضور فعال اعضای انجمن علمی شاخه نقده پربار گشته بود، سومین نشست از سلسله نشستهای وبیناری انجمن در عرض یک ماه اخیر بود.

در ابتدای وبینارخانم قنبری کارشناس تکنولوژی آموزشی اداره گزارشی از فعالیت و برنامه های یکماهه انجمن علمی نقده ارائه دادند و خاطر نشان شدند انجمن علمی نقده در طول یک ماه ، سه وبینار تخصصی آموزشی برگزار نموده و توانسته است اعضای خود را از 5 نفر به 48 نفر برساند.

در ادامه وبینار دکتر رزم آرا رسالت انجمن علمی را ارتقاء کیفیت و تضمین کیفیت آموزشی عنوان کردند. آقای رزم آرا خواستار حضور پررنگ و مداوم اعضا در برنامه های انجمن شدند و رمز موفقیت انجمن را در تدوین برنامه های مدون آموزشی دانستند.

در ادامه وبینار دکتر عظیمی به کارکردها و حیطه فعالیت انجمن اشاره کردند و برگزاری سلسله نشستهای پژوهش محور، برگزاری جشنواره های علمی و آموزشی، برگزاری کارگاه ها و دوره های ضمن خدمت و توان افزایی آموزشی را جزو اهداف ذاتی انجمن عنوان کردند و برای دست یابی به این مهم، همکاری های نهادهای علمی وآموزشی نظیر دانشگا ها، مجلات آموزشی، استفاده از آخرین یافته های علمی ، استفاده از برنامه های علمی و آموزشی کمیته های علمی و فرهنگی استانی و کشوری و استقبال از انتشار کتب و تهیه آنها و قرار دادن در بانک اطلاعاتی در دسترس انجمن را از مولفه های بسیار تاثیرگذار در پیشبرد اهداف انجمن، قلمداد کرده و دارای جایگاه ویژه دانستند.

در انتهای وبینار آقای نعیمی رابط انجمن علمی شاخه نقده و مسئول کارگروه مدیران ابتدایی شهرستان از حضور گرم مدرسان استانی و شرکت فعال اعضای انجمن در وبینار قدردانی نمودند و از همراهی آقای حبیبی معاونت آموزش ابتدایی نقده و کارشناسان حوزه ابتدایی تشکر نمودند.

پست های مرتبط

بدون پست مرتبط یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *