پیام نوروزی معاونت آموزش ابتدایی شهرستان نقده

پیام نوروزی معاونت آموزش ابتدایی شهرستان نقده

متن پیام معاونت آموزش ابتدایی آقای حبیبی به شرح می باشد:

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول والاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

نوروز نماد جاودان نو شدن است – تجدید جوانی جهان کهن است

زین ها همه خوب تر که هر نو شدنش – یاد آور نام پاک ایران من است

سال نو می شود و زمین نفس دوباره می کشد و معاد وعده داده شده الهی برای اهل بصیرت جلوه می نمایاند. فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است و در سال نو تمامی اتفاقات مسرت بخش را برای مردم ایران و جامعه فرهنگیان آرزومندم. اینجانب در شکفتن جشن نوروز برای تمامی فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان عزیز در تمام طول سال در تمام زمینه های زندگی ، سرسبزی جاودان و شادی و تندرستی مستدام را از پیشگاه ایزد منان خواستارم.

اینجانب با تاسی از فرمایشات گهربار مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) ، از فرهنگیان عزیز خواستارم با آموزش دقیق، همه جانبه و آینده نگر ، محور جهش تولید در تمامی زمینه های علمی ، آموزشی و فناوری و … شوند و دانش آموزان صالح ، خبره و توانمند را پرورش دهند تا در آینده نیز همچون اکنون، سرزمینمان ایران ، سرآمد در تمام زمینه های پیشرفت همه جانبه باشد و دانش آموزانمان عامل جهش تولید در تمامی حیطه های علمی ، اخلاقی ، صنعتی و …. گردند.

در آخر امیدوارم سال جدید ، سالی بابرکت و پر از خیر و خوبی برای شما و خانواده های گرامیتان باشد و با همکاری همدیگر به اهداف متعالی آموزش و پرورش که همانا تربیت صحیح و کارآمد نسل آینده ی این مرز و بوم می باشد ، دست یابیم.

و من الله توفیق

حمزه علی حبیبی – 1399/1/1

پست های مرتبط

بدون پست مرتبط یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *